UTSTILLINGSPROGRAM 2024

20.01 – 10.03  Johannes Høie, Shwan D. Qaradaki, Lars Sandås/ Kunst i bevegelse 2024/ Leif Nyland

16.03 – 26.05  Esther Maria Bjørneboe/ Aleksander Jæger/ Astrid Sleire/ Unn Fahlstrøm

15.06 – 25.08  Sommerutstillingen 2024

07.09 – 27.10  Joel Correia / Alejandra Aguilar Caballero / Tuva Gonsholt/ Stian Borgen

02.11 – 15.12  Ingrid Aarvik Berge/ Hege Liseth/ Anita Hanch-Hansen/ Siri Ensrud

UTSTILLINGSPROGRAM 2023

21.01 – 19.03  Sidsel Bonde/ Siri Berqvam/ Endre Aalrust/ Jane Hupe

01.04 – 14.05 UrbanSoundArt/ 25.03 – 21.05 Jan-Erik Beck

10.06 – 20.08  Sommerutstillingen 2023

02.09 – 22.10  Østlandsutstillingen 2023/ 02.09-22.10 Kirsten Mørck

28.10 – 17.12  Torgeir Husevaag/ Patrik Entian/ Leif Gaute Staurland/ Magnus Bjerk

UTSTILLINGSPROGRAM 2022

22.01 – 20.03  Tore Honoré Bøe/ Signe Lidén/ Susanne Kathlen Mader/ Hedvig Glomsrød Sommerfeldt

26.03 – 29.05  Elin Hedberg/ Pål Vigeland/ Arne Borgan/ Erik Formoe

18.06 – 21.08  Sommerutstillingen 2022

03.09 – 16.10  Tulla Elieson/ Sisse Lee/ Astrid Grue

29.10 – 18.12  Ingun Mæhlum/ Tove Kommedal/ Anna Vasof/ Hanne B. Nystrøm

UTSTILLINGSPROGRAM 2021

23.01 – 14.3  Malfridur Adalsteinsdóttir/ Marianne Moe/ Grethe Johanne Neseblod/ Katrine Ellefsen

20.03 – 30.5  Eirik Brandal/ Philipp Spillmann/ Nina Bang/ Elisabeth Rønbeck

19.06 – 22.8  Sommerutstillingen 2021

28.08 – 24.10 Kaféutstilling Line Østby

4.09 – 24.10  RISS! utstilling og kunstnerverksted med fokus på dyptrykk

30.10 – 19.12  Mathias R. Samuelsen og David Breida/ Sissel M. Bergh/ Helene Duckert/ Søssa Jørgensen

UTSTILLINGSPROGRAM 2020

18.01 – 08.03  Atle Selnes Nielsen/ Per Jonas Lindsrtöm/ Kristin Sæterdal/ Arne Aalberg

14.03 – 07.06  Anne Stabell/ Hanne Grieg Hermansen/ Sarah Jost/ Geir Tore Holm

27.06 – 23.08  Sommerutstillingen 2020

04.09 – 01.11  Rønnaug Vaa

12.09 – 01.11  Østlandsutstillingen

07.11 – 20.12  Laila Kongevold/ Aron Irving Li/ Britt Juul

UTSTILLINGSPROGRAM 2019

19.01 – 10.03  Per Kristian Nygård/ Elise Jarem/ Maria Vagle/ May Britt Skaugen

16.03 – 26.05  Lars Aurtande/ Kay Arne Kirkebø/ Kari Mølstad/ Jens Stegger Ledaal

14.06 – 08.09  Sommerutstillingen 2019

13.09 – 03.11 Ewa Maria Sobocinska

21.09 – 03.11  Kutt ut! 2

09.11 – 15.12  Petter Hepsø/ Tone Myskja/ Ahmed Umar/ Gerd Wevling Matre

UTSTILLINGSPROGRAM 2018

20.01 – 4.3  Rune Johansen/ Sigrid Bendz / Wyn-Lyn Tan/  Ida Løkken Anstensrud

10.03 – 22.4  Espen Sommer Eide/ Bjørg Måseide / Hege Cathrine Thoresen

28.04 – 03.06  Terje Westfoss/ Gabriella Göransson/ Wendimagegn Belete/ Maja Sjöström

15.06 – 26.08  Sommerutstillingen 2018

29.09 – 28.10  Årsutstillingen 2018/ 01.09-28.10 Cathrine Boman

03.11 – 21.12  Andrea Scholze/ Anders Sletvold Moe/ Matilda Karlström/ Egil Syversen

ARKIV

Holmen gategalleri – Familieverksted

Dato: 30. juni 2024
Tid: 12:00 pm - 3:30 pm
Arrangement - Workshops/ foredrag/ seminarer

Sommerutstillingen 2024

15. juni 2024 - 25. august 2024
Aktuell utstilling | Utstilling 2024

Kunstnersamtaler i utstillingene

Dato: 26. mai 2024
Tid: 3:00 pm - 4:00 pm
Arrangement - Workshops/ foredrag/ seminarer

Esther Maria Bjørneboe / Aleksander Jæger / Astrid Sleire / Unn Fahlstrøm

16. mars 2024 - 26. mai 2024
Aktuell utstilling | Utstilling 2024

The City And The Sun / Kunst i bevegelse 2024 / Leif Nyland

20. januar 2024 - 10. mars 2024
Aktuell utstilling | Kommende utstilling | Utstilling 2024

Torgeir Husevaag/ Patrik Entian/ Leif Gaute Staurland/ Magnus Bjerk

28. oktober 2023 - 17. desember 2023
Aktuell utstilling | Kommende utstilling | Utstilling 2023

Seminar: Hva er virkelig? – om relasjon og realitet i en digital tid

Dato: 20. oktober 2023
Arrangement - Workshops/ foredrag/ seminarer | Utstilling 2023

Kunstnersamtale og verksted med Anne Karine Thorbjørnsen

Dato: 10. september 2023
Sted: Østfold kunstsenter
Arrangement - Workshops/ foredrag/ seminarer

Kirsten Mørck

2. september 2023 - 22. oktober 2023
Aktuell utstilling | Utstilling 2023

Østlandsutstillingen

2. september 2023 - 22. oktober 2023
Aktuell utstilling | Utstilling 2023